Cena a podmínky pobytu

Ceny zahrnují pronájem chalupy s vybavením, přilehlé zahrady a možnost parkování na pozemku. Ceny neobsahují úhradu elektrické energie, která se vypočítá před odjezdem podle aktuální spotřeby elektroměru (4,80 ,- Kč/1 kWh). Dále cena palivového dřeva je propočítána dle spotřeby (1000,- Kč za 1m3). Ložní prádlo, ručníky můžete vzít vlastní, nebo zapůjčíme za 50 Kč/osoba a pobyt.

Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem.

Cena za objekt za 1 týden :  1-4 osoby: 3 000 Kč

                         za 2 týdny :                   5 000 Kč

                         na dobu 3 týdnů a více:  2 000 Kč/týden

                                                                 8 000 Kč/měsíc 

 Po Vaší písemné (e-mail, dopis..) nebo telefonické objednávce a po společném odsouhlasení termínu rezervace, Vám bude potvrzena objednávka. Objednaný pobyt se hradí ve dvou splátkách (30% záloha-rezervační poplatek na náš účet resp.na naši adresu a 70% doplatek při nástupu na pobyt). Záloha ve výši 30% z celkové ceny se platí na náš účet resp. na naši adresu (poštovní poukázkou) nejpozději do 14 dnů od objednání pobytu a doplatek ve výši 70% z celkové ceny se doplácí při nástupu na pobyt. 

Po obdržení rezervačního poplatku termín závazně rezervujeme a během 7 dnů zašleme na Vaši adresu či e-mailovou adresu doklad o provedené platbě rezervačního poplatku s označením objektu, termínu pobytu, kontakty na objednavatele a pronajímatele (adresy, telefony…).

Po úhradě rezervačního poplatku na účet  se považuje smluvní vztah mezi pronajímatelem a zákazníkem (věk min. 18 let) za právoplatně uzavřený.

Stornopolatky, zrušení pobytu  

 • zákazník má právo zrušit sjednaný vztah a to písemnou formou
 • po zrušení objednávky má pronajímatel právo účtovat zákazníkovi stornopoplatky

       a to ve výši:
       1.  do 30 dnů před nástupem - 10% z celkové ceny pobytu
       2.  29 - 14 dnů před nástupem - 20% z celkové ceny pobytu
       3.  13 - 1 den před nástupem -  30% z celkové ceny pobytu, tzn. v tomto případě již zaplacená záloha nebude vrácena 

   Zrušení pobytu ze strany pronajímatele

   Při odstoupení od smlouvy z jiných důvodů (např. nemožnost pronajimatele zajistit stanovené podmínky, závažné onemocnění, povodeň, jiné živelné pohromy, nepokoje.....) obdrží zákazník zpět rezervační poplatek. Zákazník nemá právo požadovat další náklady.

Délka pobytu

Pobyt začíná nejčastěji v sobotu mezi 14:00 až 17:00 hodinou. Konec pobytu je v sobotu do 10:00 hodin. Doba začátku a ukončení pobytu  může být stanovena jinak pouze po dohodě s námi.

Jiná ujednání

 Chalupa je k dispozici pouze zákazníkovi a nahlášeným osobám po dobu zaplacené dovolené.

 • na rekreanty vždy čekáme. Při příjezdu seznámíme zákazníka s provozem objektu, se stavem elektroměru apod. Cena za pobyt se doplatí předem + vybíráme 2 000 Kč vratnou zálohu na případné poškození majetku.
 • zákazník je povinen odevzdat objekt ve stejném stavu, jako ho převzal a doplatit dle stavu elektroměru spotřebovanou el.energii a dle odebraného množství palivové dříví. V případě nepoškození majetku budou tyto ceny odečteny z vratné zálohy.
 • zákazník bere na vědomí, že nabídka se týká pronajímaného objektu, jeho vybavení a stavu. Ostatní informace o okolí pobytu jsou pouze informativní.
 • v případě dlouhodobého pronájmu na více než jeden měsíc činí kauce 8000,- Kč.
 • pobyt s domácím zvířetem jen po předchozí domluvě a souhlasu